.

.

AKICLIA Унисекс 3D Печатење Поврзана Beanie Шапка Черепот Капа Мека Топло Еластичен Врзани Капа за Мажи Жени тинејџерски години Момчиња и Девојчиња

AKICLIA Унисекс 3D Печатење Поврзана Beanie Шапка Черепот Капа Мека Топло Еластичен Врзани Капа за Мажи Жени тинејџерски години Момчиња

DEN 287.76

Количина на стоки
Достапно

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Рака Мие Само.КВАЛИТЕТ на МАТЕРИЈАЛОТ : Направен од 100% полиестер, ткаенина е мека, удобно, дише, кожата-пријателски, светлина, и еластичен и лесно да се носат.Против пролизгување, анти-навремено, без намалување, не исчезнува, без топка.Двоен слој за целосна печатење дизајн.ШАПКА големина : 10.6x11 инчен (26.8 см X 28 см).Сплетам шапка е одлична еластичност може да се протегала да се вклопи во повеќето глава големини.Светлината и мека текстура, силна пот апсорпција, нежна за кожата, дише, светлина и суво, тоа нема да се чувствуваат заостанато кога се носи, и тоа исто така го држи топло.УНИКАТЕН ДИЗАЈН : Случајни моден стил, персоналните печатење, можете да одговара на различни стилови на облека по волја да ја покаже својата уникатна индивидуалност и да се направи повеќе привлечна.Лесен, не е лесно да се промени, и лесно да се носат.ШИРОКА ПРИМЕНА : Овој роман и модерен beanie ќе биде вашиот омилен додаток избор.Погоден за сите сезони, погодна за отворен спортски, туристички, риболов, скијање, работи, работи, уметничко лизгање, кампување, планинарење, велосипедизам, мотоцикли, партиите, да фудбалски игри, хип-хоп танц, шопинг, јавање коњи, итн.Уживајте во добро време на есен и зима.НАЈДОБАР ПОДАРОК : Ова унисекс beanie шапка има стилски и исклучителен изглед и хармоничен дизајн кој совршено ќе покажете ја вашата смисла за мода.Направи идеален подарок за мажи, жени, момчиња и девојчиња, и одличен избор за семејство, пријатели или луѓе кои ќе се грижат за како Божиќ, денот на Благодарноста и други празник подароци.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Новина Печати Унисекс Pullover Шапка/ Поврзана Шапка/ Beanie Cap Material : 100% полиестер -Меки, удобни, светлина, кожата-пријателски, топло, добра еластичност, силна пот апсорпција, не се лизга и навремено-отпорни, без намалување, не исчезнува, не топка, лесно да се грижи.Дизајн : Двоен слој за дизајн, персоналните двострано печатење, секојдневен моден стил, универзал во сите годишни времиња.Една Големина : 10.6 X 11 инчен/X 26cm 28cm.Погоден за повеќето луѓе.Сите Натпревар Стил : Добра еластичност, силна пот апсорпција, мала тежина, не е лесно да се промени, и лесно да се носат.Тоа може да се совпадне со голем број на неформални и спортски стил на облека за да се покаже својот уникатен шарм.Повод : Погодна за секојдневно носење, отворено спортски, туристички, кампување, скијање, планинарење, џогирање, возење велосипед, риболов, мотоцикл возење, скијање, уметничко лизгање, трчање, хип-хоп танц, пешачење, итн.Подарок Склопот : кул печатени beanie е одличен избор за облекување себе или за давање на семејството и пријатели.Тоа е исто така одличен подарок за Божиќ, денот на Благодарноста, Новата Година и останатите празници.Note Hand измијте со ладна вода, не машина перат, и не кајгана.

Карактеристики на понудата

Слични понуди