.

.

OdontoMed2011 Стоматолошки 18W БАГЕРИ Лажици 1.5 MM Двојно Заврши Ресторативна Орален Челик Инструменти ODM

OdontoMed2011 Стоматолошки 18W БАГЕРИ Лажици 1.5 MM Двојно Заврши Ресторативна Орален Челик Инструменти ODM

DEN 224.16

Количина на стоки
Достапно

СТОМАТОЛОШКИ 18 W БАГЕРИ ЛАЖИЦИ 1.5 MM ДВОЈНО ЗАВРШИ РЕСТОРАТИВНА ОРАЛЕН ИНСТРУМЕНТИ.НАПРАВЕНИ ОД КВАЛИТЕТНИ НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК.GAURANTEED ЗАДОВОЛСТВО И ВРЕДНОСТ ЗА ПАРИ.Odonto Med2011 Инструменти.Odonto Med2011 ПРОИЗВОДИ НУДИМЕ рачно изработени на ДОПИР НА СЕКОЈ ИНСТРУМЕНТ.Odonto Med2011 СТОМАТОЛОШКИ 18 W БАГЕРИ ЛАЖИЦИ 1.5 MM ДВОЈНО ЗАВРШИ РЕСТОРАТИВНА ОРАЛЕН ЧЕЛИК ИНСТРУМЕНТИ..НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК со ВИСОК КВАЛИТЕТ !!!Odonto Med2011 Инструменти.

Карактеристики на понудата

Слични понуди