.

.

Estee Lauder Двојно Носат Престој во местото Усна Молив, Currant, 0.04 Унца

Estee Lauder Двојно Носат Престој во местото Усна Молив, Currant, 0.04 Унца

DEN 234.00

Количина на стоки
Достапно

Овој производ е опремен со 12 час престојуваат моќ, лесни, крем усна лагер на кое се носат на усна нијанси без feathering или крварење, и smudging.Дерматолог за да се тестираат.Револуционерна голи сјајни дамка со сите-ден 3d светлосен ефект.Овој производ е опремен со 12 час престојуваат моќ, лесни, крем усна лагер на кое се носат на усна нијанси без feathering или крварење, и smudging.

Карактеристики на понудата

Слични понуди