.

.

Dylandy 1PCS Мода Едноставна Молив Случај сладолед Канцелариски Молив Торба Лето Брод Вид Овошје Девојка Голем Капацитет Патент Мултифункционален Молив Случај

Dylandy 1PCS Мода Едноставна Молив Случај сладолед Канцелариски Молив Торба Лето Брод Вид Овошје Девојка Голем Капацитет Патент Мултифункционален

DEN 132.00

Количина на стоки
Достапно

Материјал : желе гел, Големина : 19cm*9cm.Торба направи здрав со силна патент.Пенкало торба направени од издржлив материјал, погодна за ученици, студенти или канцеларијата на работниците.Идеален Подарок за Дипломирање, Роденден, Назад на Училиште и Божиќ.Пакетот вклучува : 1 x Пенкало Торба.Материјал : желе gel Size : 19cm*9cm It може да се сместат пенкало, молив, острилка, гумичка, картички, копчиња, козметика итн.Ве молиме не двоумете се да не контактирате ако имате било какви прашања, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа и да се справи со вашиот проблем.Известување : Поради екранот проблеми, не може да постои малку боја разликата помеѓу објекти и слики.Прашува : Прирачник за мерења на локации, може да се 1-3cm грешка, ве молиме да се разбере.

Карактеристики на понудата

Слични понуди