.

.

Zentto Канцеларија Биро Додатоци Метална Решетка Круг Моливи И Пенкала Држачот За Маса Организатор-Црвена

Zentto Канцеларија Биро Додатоци Метална Решетка Круг Моливи И Пенкала Држачот За Маса Организатор-Црвена

DEN 213.60

Количина на стоки
Достапно

Материјал : метал, големина : дијаметар 9cm, висина 9.5 cm. 【ПОВЕЌЕ НАМЕНА】 Тоа е доволно голем простор да се одржи вашите моливи, пенкала, highlighters, ножици, владетели, лепливи белешки и така натаму.Место нив во различни пенкало носители во зависност од вашата потреба. 【ЗАЧУВАТЕ МЕСТО】 Идеален за домашна употреба (office use, погодно да се одржи и ќе добиете вашето биро добро организиран за да заштедите повеќе простор. 【СОВРШЕН ПОДАРОК】Занаетите за семејство, пријатели, соседи и познаници на свадба,housewarming подарок, годишнина и Божиќни подароци.итн. 【ДЕСКТОП ДЕКОРАЦИЈА】 Симпатична модел дизајн кои имаат едноставен и елегантен индустриски изгледа,не само биро пен носителот,но исто така декорација за вашето биро.Напомена : 1.Сите пен носители се рачно изработени, па ве молиме да се разбере може да биде малку отстапување од големината постои.2.Има мала разлика помеѓу сликата и реалниот објект предизвикани од светлина и светлината.3. Грижа инструкции : Можете да избришете ја надолу со сува крпа, не се појавуваат во вода, масло или алкохол.Чувајте го сув и чист.Service : Ако имате било какви прашања за овој производ, можете да не контактирате преку е-маил и ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.Пакетот вклучува : 1*за да го заклучите држачот.

Карактеристики на понудата

Слични понуди