.

.

Прочистувач на воздух со DIY опции; Медицински Одделение H13 Вистински HEPA Филтер со 99.97% Филтрација; ги Отстранува Првут, Прашина, Чад, Мирис, Полен (Бела x 5) + AC/DC Адаптер

Прочистувач на воздух со DIY опции; Медицински Одделение H13 Вистински HEPA Филтер со 99.97% Филтрација; ги Отстранува Првут, Прашина,

DEN 1116.00

Количина на стоки
Достапно

1.Креативни се Подобри вашиот квалитетот на воздухот и да ви помогне да се ублажат алергиски симптоми како што се кивање, кашлање, итн.Никогаш не се грижите за покриеност како можете да го прилагодите вашиот прочистувач на воздух комбо да ги собере сите простори на вашиот дом и канцеларија. 3.На сличен легален начин HEPA Филтер : Медицински Одделение H13 Вистински HEPA Филтер користи комбинација од три филтрација слоеви за да се зголеми прочистување.Пред филтер прави големи честички додека HEPA отстранува 99.97% мали воздушни честички како што се прашина, PM2.5, првут, полен,и посебно третирани солидна алкално чисти штетни чад, мирис и TVOCs.Филтер за замена се препорачува на секои 6 месеци. (Потрага по Нов Филтер : B09 FLDVG39). 4.Моќен Quatro комбо чисти до 800 квадратни ft; Идеална за куќи, станови, апартмани, соби, дневни соби, канцеларии, училишта, универзитети, училници, болници, ресторани и други бизниси. 5.Квалитетот Одобрување Медицински Одделение H13 Вистински HEPA Филтер со 99.97% Филтрација; ги Отстранува Првут, Прашина, Чад, Мирис, Полен; KOOBE tabletop Air Cube Про воздушен со connectable и spiciable модули ќе ве инспирира за креативни можности. (Air Cube Про х 5) + AC/DC Адаптер за KOOBE Air Cube Комбо Воздух Purifiers, Влез : 100-240 V, 50 / 60 Hz, 1.5 Макс Излез : 12 V 6 A; УЛ FCC, ETL,SGS, LPS,TOV Заверена(Адаптер x 1).

Карактеристики на понудата

Слични понуди