.

.

EVERBON Пакување од 4 31.5 Инчи Висок Свадба Кристал Centerpieces Метал Цвет Лустери Акрилик Цвет Мирување Табела Централен Aisle Патот Води Партијата Декор

EVERBON Пакување од 4 31.5 Инчи Висок Свадба Кристал Centerpieces Метал Цвет Лустери Акрилик Цвет Мирување Табела Централен Aisle

DEN 10056.00

Количина на стоки
Достапно

УНИКАТЕН И ЕЛЕГАНТЕН ДИЗАЈН : ЦВЕТ НЕ Е ВКЛУЧЕНА, Доаѓа со модерен стил, се одликува со акрил мушка привезоци, тоа е згодна и го прави вашиот свадби, партии убава и уникатна.ВИСОК КВАЛИТЕТ на АКРИЛ : цвет лустерот застане е направен од висок квалитет на акрилик која е убава и луксуз.ПОВЕЌЕНАМЕНСКИ : Натпревар со цвеќиња и вештачки цвеќиња, prefect за свадба маса centerpieces, aisle патот води, партија украси, настан украси, тоа е исто така погоден за домашни décor, дневна соба, кафуле, бар, хотелот.ЛЕСНА МОНТАЖА И ДЕМОНТАЖА : Само треба да се инсталира 4 навртки.На висок цвет вазни, лесно може да се инсталира со себе и одржување со чиста крпа.БЕСПЛАТНИ SHPPING : од врата до Врата преку DHL, Fedex, ТНТ, UPS-от и сл.Everbon Свадба Материјали за Прием Банкет Декорација Централен Вазна за Цвеќе Високи Кристал Цвет Stand Application : Дома декор, Партија декорација, Настан centerpieces, Dinning табела centerpieces, Дневна соба décor.Прилики : Свадбена & Ангажирање, Роденден, Годишнина, денот на Благодарноста, Дипломирањето, Денот на Вљубените, Божик, Големиот Настан, Куќа Moving Material : Метал и crystal Style : Селски, Vintage Size : 80 см висина (31.5 инчи)(Прирачник за мерење на 1-2 cm)Пакет : 4 парчиња/многу, спакувани во картонска box Production време : За предмети кои се на залиха, испорака ќе бидат подредени по примиле исплата.За ставки кои не се на залиха, испорака ќе се организира еднаш на производството е завршена, обично тоа ќе трае 7 дена.Испорака : Бесплатна испорака од врата до врата.Ние се обидуваме да се обезбеди брз и стабилен превозот метод за клиентите.Превозот време ќе трае 5 до 10 дена нормално.Топло информации : 1. Производите ќе бидат одделени за време на испорака, ве молам, инсталирајте оваа свадба централен цвет вазни од себе, тоа е прилично лесно.2. Додатоци како што се цвеќиња, свеќи во слики се користи за прикажување само и НЕ се ВКЛУЧЕНИ во производот.3. Ве молиме имајте предвид дека царина и какви било давачки во дестинацијата НЕ е вклучена во цената.4. Ако имате одредено количество или прилагодување барање, ве молиме контактирајте со нас.

Карактеристики на понудата

Слични понуди