.

.

LAIXI Автомобил Underglow Светла, 8 Неонски Боја Акцент Светлата Ленти за Полнење, Синхронизација на Музика, Безжичниот Далечински Управувач 5050 RGB LED Лента, Светлата за Авт?

LAIXI Автомобил Underglow Светла, 8 Неонски Боја Акцент Светлата Ленти за Полнење, Синхронизација на Музика, Безжичниот Далечински

DEN 239.76

Количина на стоки
Достапно

Музичкиот Режим & Мулти Боја : Безжичен далечински контрола боја се менува, светкави режим и музичкиот режим, се создаде шарени искачување на владата.Надгради SMD 5050 LED чип, обезбедуваат посветла светлина, Подобрување на визуелното влијание на возила со светла за осветлување ефекти,додадете задоволство на ноќи.Водоотпорен Лента Светла : лента, светлата се IP68 водоотпорен.Дизајниран со флексибилни цевки, Заштитени од страшно Условите на Патот и Остатоци.Високо квалитетен материјал и Ниска Температура Отпор.Универзална Компатибилност : Goodream underglow комплет светла, својата напон е компатибилен со 12 V.Тоа може да се користи од страна на речиси сите на автомобилот.Перфектна за под воланот сводови, околу предната решетка, под нога-велс, заедно со цртичка, Автомобили, ЏИП, Џип, Комбе, Камион,Чамци, Мотоцикл Декорација.Лесен за Инсталација : Силно лепило LED лента, светлата за комплет доаѓа со кабел вратоврска, флексибилен и лесно да се инсталира.Тоа може да биде свиткана, свитка, со вашата имагинација.Даде модерно прекрасен поглед на областите вие може да сакате да се стави на.Спецификации : 2 парчиња 35" и 2 парчиња 47" водоотпорен LED ленти.Иако тие се навистина светла и колоритна, тие се голема моќ штедачи па вие не мора да се грижите потрошувачка на енергија.Авто делови ќе ви се допаднат.

Карактеристики на понудата

Слични понуди