.

.

ShiSyan 1/4 Вози Кликнете Вртежен Момент Клуч Автомобил Поправка Алатка

ShiSyan 1/4 Вози Кликнете Вртежен Момент Клуч Автомобил Поправка Алатка

DEN 300.00

Количина на стоки
Достапно

Материјал : висок јаглероден челик.Кога претходно вредност е постигнат, на клуч ќе направи звук што може да се слушне и почувствува.Големина : 33*8*6cm.Висок контраст dual - опсег скали се лесен за читање дури и во услови на слаба светлина.Реверзибилна ratchet главата дискови во двете насоки и мерки вртежен момент во насока на стрелките на часовникот насока.боја : црна Трајни сите - челична конструкција без пластични делови може да биде оштетен или да носи Соодветни за мотоцикли, велосипеди и мали опрема.Ви овозможува безбедно да се стегне на сврзувачки елементи да се прецизни спецификации за да се обезбеди дека делови се правилно да се седи, без да се оштети.Калибриран за доверба Вие можете безбедно да се стегне на сврзувачки елементи на возилото или equipment manufacturer' s вртежен момент спецификации за да се спречи притисок, оштетување или лошата безбедност компоненти.Едноставен и сигурен Кога претходно вртежен момент вредност на клуч е достигнато, едноставен и сигурен механичка работа внатре рачка произведува кликнете што може да се слушне и се чувствуваат, тоа од вас да прекинете со примена на сила.Пакување содржина : 1* 1/ 4 вртежен момент клуч Само над пакет содржина, други производи кои не се опфатени.Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа.Мерењето е дозволено грешка е+/- 1-3cm.Имаме стока безбедносни услуги.Ако производот што сте го добиле има проблеми со квалитетот, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние може да ви обезбеди со враќање на услугата.

Карактеристики на понудата

Слични понуди