.

.

BARSKA 10x25 mm Лесни Целосно Обложени Оптика Monocular Опсегот

BARSKA 10x25 mm Лесни Целосно Обложени Оптика Monocular Опсегот

DEN 1656.00

Количина на стоки
Достапно

10-25x зум опсег, 42 mm Цел леќа.Стилски и ергономски гумени оклопи со сребро акцент, Идеални за патување, концерти и спортски настани, целосно обложени оптика.Затворете Фокус (ft/м) : 26/8. Поле на Гледање (ft@1000yds/m@1000m) : 288/96. Носење / Lanyard Вклучени.На monocularcan биде модерен премногу!Трендот monocular – современа monocular дека е компактен и лесен подобрен со ажурирани изглед.Елегантен и стилски, ергономски со не се лизга гумени оклопи.Тренд и апелира до сите возрасти.Со нивниот добар изглед и живописни слики, тие се идеални за на отворено настани, патува, и подароци.Постави нов тренд.

Карактеристики на понудата

Слични понуди