.

.

1 BUC Накит Одлуки Главата Иглички Древните Антички Бронза Мода Накит Одлуки Изработката Шарм Наоди Рефус за Нараквица Ѓердан Pendant A04197 Цвет Hairpin Коса Стап

1 BUC Накит Одлуки Главата Иглички Древните Антички Бронза Мода Накит Одлуки Изработката Шарм Наоди Рефус за Нараквица Ѓердан Pendant

DEN 102.48

Количина на стоки
Достапно

1 BUC Накит Одлуки Главата Иглички Древните Антички Бронза Мода Накит Одлуки Изработката Шарм Наоди Рефус за Нараквица Ѓердан Pendant A04197 Цвет Hairpin Коса Стап.Објектот големина : (Прибл.) : 150 x 33mm(5 29/32"x1 19/64").Објектот Пакет Количина : 1 Парчиња По Единица.Боја : антички бронза ,Материјали : Цинк Легура,.Постојат десет илјади накит наоди, шарм на мојата продавница.Ако ви се допаѓа мојот шарм, ве молиме да ги додадете вашите омилени.Ви Благодариме. 1 BUC Накит Одлуки Главата Иглички Древните Антички Бронза Мода Накит Одлуки Изработката Шарм Наоди Рефус за Нараквица Ѓердан Pendant A04197 Цвет Hairpin Коса Стап.

Карактеристики на понудата

Слични понуди