.

.

Професионален Готвач е Нож Кујната Готвење Домаќинство Готвач е Нож,Рачно Кован Готвач е Нож Сечкање И Dicing Ножот за Да се Обезбеди Сила И Издржливост

Професионален Готвач е Нож Кујната Готвење Домаќинство Готвач е Нож,Рачно Кован Готвач е Нож Сечкање И Dicing Ножот за Да се Обезбеди

DEN 1030.80

Количина на стоки
Достапно

▶【Висок квалитет】 Овој готвач е нож е направен од octagonal се справи и високо-квалитетни нерѓосувачки челик Што е отпорна на ' рѓа, корозија и промена на бојата.дршката и сечилото се интегрирани без лемење, која е цврст и издржлив за да се елиминира скршени се справи. ▶【Ергономски се справи со】Уникатен octagonal рачка, која може да ви обезбеди со стабилност и контрола, безбедна и сигурна работа.На ергономски облик постигне соодветна рамнотежа помеѓу дршката и тенок нож, на тој начин се обезбедува удобност на движењето. ▶【Остри Ножот】На ножеви се рака-полиран и секој од нив е многу остар, да се постигне максимална острината и работ на задржување, обезбедување точни режење во секое време. ▶【Флексибилност】 Овој професионален готвач, е нож , е класифициран како професионална мулти-функција кујнски нож.Оваа остар нож лесно може да се справи со вашата дневна кујна задачи, како што се сечкање, dicing, dicing, и сечкање зеленчук, овошје, месо и сирење. ▶【Како Да се Одржи】ве молиме да обрнете внимание за чистење на нож, и кисели или алкални материи не може да остане на сечилото за подолг период.Како нож ќе бидат избришани по суви средства за чистење.

Карактеристики на понудата

Слични понуди