.

.

Деликатна Топло Кадифен Хрчак Hammock Гнездо за Мали Миленичиња во Зима Розова - Пет Гнездо

Деликатна Топло Кадифен Хрчак Hammock Гнездо за Мали Миленичиња во Зима Розова - Пет Гнездо

DEN 1576.80

Количина на стоки
Достапно

Направени на кадифен материјал, не штети на домашни миленици.Едноставен дизајн е многу убава, погодна за.Погоден за мали животни, како што се хрчаци и гвинеја свињи, лесно за нив да се добие во и надвор.Топло Совет : Почитувани купувачот, поради осветлување ефект, monitor' s светлината, прирачник за мерење, итн., може да има и некои мали разлики во бојата и големината помеѓу фото и вистинскиот објект.Искрено се надевам дека ќе може да го разбере!Ви благодариме!.Кадифен материјал е многу меко и удобно да живеат.Вашето домашно милениче ќе љубов оваа гнездо.Им помогне да се задржи топло во ниски temperture средина во текот на ноќта, и да им помогне да имаат топла зима.Опис Ова е една симпатична миленичиња виси кревет.Направени на кадифен материјал, не штети на домашни миленици.Едноставен дизајн е многу убава, погодна за.Кадифен материјал е многу меко и удобно да живеат во, и вашето домашно милениче ќе љубов оваа гнездо.Погоден за секаде, многу лесен за употреба.Функција - Боја : Кафе. - Материјал : Кадифен. - Size : За 17x13x13cm. - Направени на кадифен материјал, не штети на домашни миленици.Едноставен дизајн е многу убава, погодна за. - Кадифен материјал е многу меко и удобно да живеат.Вашето домашно милениче ќе љубов оваа гнездо. - Погоден за мали животни, како што се хрчаци и гвинеја свињи, лесно за.

Карактеристики на понудата

Слични понуди