.

.

Игра Носителот, АБС Материјал парична Казна Изработка Преносни Носат Отпорни Конзола се Залагаме за Спалната соба Дневна Соба за Тенок/PRO Игра Конзола

Игра Носителот, АБС Материјал парична Казна Изработка Преносни Носат Отпорни Конзола се Залагаме за Спалната соба Дневна Соба за

DEN 696.00

Количина на стоки
Достапно

Професионално дизајнирана за ТЕНОК/PRO игра конзола.Направени од високо-квалитетни материјали, ефикасно да се избегне корозија и се носат, издржливи во употреба.Професионални чипсет обезбедува одлични перформанси во системот.Парична казна изработка обезбедува добри перформанси.Прецизно сечење и интерфејс за да се обезбеди совршена применливост, погоден за инсталација локација, лесно да се инсталира. 1. Професионално дизајнирана за ТЕНОК/PRO игра конзола. 2. Прецизно сечење и интерфејс за да се обезбеди совршена применливост, погоден за инсталација локација, лесно да се инсталира. 3. Професионални чипсет обезбедува одлични перформанси во системот. 4. Направени од високо-квалитетни материјали, ефикасно да се избегне корозија и се носат, издржливи во употреба. 5. Парична казна изработка обезбедува добри перформанси.

Карактеристики на понудата

Material:
ABS
Model:
for SLIM/PRO
The scope of application:
host bracket
Size:
about 30*12*0.7cm/11.81*11.81*0.28inch
Package List:
1 * Bracket :
1 * Screw :
2 * Fixed Base :

Слични понуди