.

.

NBK MJC-55CS-ERD-3/8-12 Вилица Флексибилни Цевки, Стегање Тип, Создаден Дијаметри 3/8 и 12 mm

NBK MJC-55CS-ERD-3/8-12 Вилица Флексибилни Цевки, Стегање Тип, Создаден Дијаметри 3/8 и 12 mm

DEN 3080.40

Количина на стоки
Достапно

Лесно Се Вклопуваат Ви Овозможува Да Се Соберат И Партиција Центар И Ракави Непречено.Одлична Флексибилност Овозможува Ексцентричност, Аголна Неусогласеност И Извртување На Вибрации За Да Биде Прифатена.Електрична Изолација Отпор Вредност : Не Помалку Од 2 ohms.Земја На Потекло : Сад.NBK - MJC-55 CS-ERD-3/8-12 Вилица Флексибилни Цевки, Стегање Тип - 2.17"x3.07"x3.07", Создаден Дијаметри 3/8" и 12, Отценети вртежен момент 60, Макс вртежен момент 120, Max Ротациона Фреквенција (min-1) 11000, Моментот на Инерција 1.6x10^-4, Статични Torsional Вкочанетост (Н. м/rad) 2600, Max Странични Неусогласеност (mm) 0.1, Max Аголна Неусогласеност 1°, Max Axial Неусогласеност 0~+ 1.4, Ракав Цврстина A98, Масовно 310 г.

Карактеристики на понудата

Слични понуди