.

.

X-пет Хрчак Складиште Seagrass Тунелот,Chinchillas Hammock со Трева Топката и Џвакање Играчки,Совршен за Gerbils,Гвинеја Свињи,Стаорци,Ferrets и Еж

X-пет Хрчак Складиште Seagrass Тунелот,Chinchillas Hammock со Трева Топката и Џвакање Играчки,Совршен за Gerbils,Гвинеја Свињи,Стаорци,Ferrets

DEN 311.76

Количина на стоки
Достапно

Високо-квалитетни материјали : главен производи вклучуваат морско свинче Тунелот & Криенка и apple гранка торти, тоа е направен од високо-квалитет на природен apple дрвени и seagrass, со единствена apple вуди и трева мирис, издржливи за да се исполнат милениче потреби.Safe џвакање : Сите на објектот е направена од природни материјали, безбедно и безопасно, и тоа би можело да биде подобро џвакање заби за домашни миленици, заштита на здрав раст на забите, и олеснување на емоции и стрес.Многу функција : Хрчак seagrass тунелот дизајниран 4 влезовите кои го прават истражување забава.Вашите миленици ќе сакаат трки низ тунелот и откривање на нови патеки од секој влез.Идеална за мали-со големина на глодари.Ве молиме проверете ја големината пред купување, без разлика дали тоа е погоден за вашето домашно милениче.Seagrass тунелот : 8*4*4 инч, мали хартија морков : 4.7 инчен, apple гранка колачи : 9.84 инчен, парична казна железо синџир : 15.8 инчен, морско свинче игра ратан топки : 2 инчи, морско свинче игра трева топки : 2 инчи.Лесен за користење : едноставен и безбеден, само треба да се откажам играчка во кафезот, лесен за чистење, исто така, може да се користи во комбинација со други играчки, ќе не однесе до подот.Применливи предмети : Погоден за гвинеја свињи, chinchillas, верверички, зајаци, хрчаци, gerbils и други мали глодари.Големина : style1 Packing Листа : 1 x Seagrass Tunnel1 x Мали хартија carrot1 x Apple гранка колачи 2 x парична Казна железо chain3 x морско свинче Игра ратан balls3 x морско свинче Игра Трева Топчиња Големина : Seagrass Тунелот : 8*4*4 inch Small хартија морков : 4.7 inch Apple гранка колачи : 9.84 inch Fine железо синџир : 15.8 inch Guinea Свиња Игра ратан топки : 2 inch Guinea Свиња Игра Трева Топки : 2 инчен ве Молиме погледнете го слика пред купувањето да проверите дали големината е погоден за вашето домашно милениче.Се вежба и да се Игра : Ние сите знаеме дека вежбањето е клучот за среќни, здрави домашни миленичиња.Тунелот обезбедува простор за вашето домашно милениче да се игра, работи и назад, истражување, да имаат свој крие место и сенка од сонцето.Идеална големина за складирање и секојдневна употреба.Погоден за домашни, затворен, внатре, дневна соба, pet shop и така натаму.Answer : ___________________________ Note : Кога ќе примите објект, Seagrass Тунел може да се исцеди и деформирано.Бидејќи ние се користат железо жици за да се поправи на обликот, може да се врати во форма со мало прилагодување со рака.Поради прирачник за мерење, ве молиме овозможи мало мерење на отстапување.pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!.

Карактеристики на понудата

Слични понуди