.

.

Професионални Оптичка Леќа со Висока Дефиниција Magnific 4X30mm Двоглед Отворено Деца Образовни Учење Оптика Телескоп Деца Бинокуларна Обемот Виткање Оптика Телескоп (Б

Професионални Оптичка Леќа со Висока Дефиниција Magnific 4X30mm Двоглед Отворено Деца Образовни Учење Оптика Телескоп Деца Бинокуларна

DEN 408.00

Количина на стоки
Достапно

Материјал : Гума.Боја : Црвена, Жолта, Сина, Армијата Зелената Боја Маскирна, Црна, Розова Прашума, Зелена Шума.Големина : 108x90x38mm/4.25x3.54x1.5in.Тежина : 103g.Широк Екран за Поширок Приказ.Поголем екран ќе ве однесе до пошироката визуелно доживување!.Професионални Оптички Зум Систем.Опремен со одлични оптички јасност.4 X30mm Деца Деца Бинокуларна Обемот Плажа Патување Отворено Птица Гледа Образовни Учење Виткање Оптика Telescope Feature : 1. Наменети за деца да користат лесно.Двоглед совршен за природата гледа, хоби и спорт.Двоглед може да биде укината за да одговара око за око растојание на детето, компактна големина е идеален за малку раце и авантури на отворено!2. Направени од nontoxic природна гума материјал, гума опкружен eyepieces се вклучени за око за заштита, така што децата не болат очите или да се соочи.Оптички обложени 30мм/1.18 во класа леќи дизајн, прилагодлив фокусна должина и ширина за различни големина лица.0.29 lb супер светло-тежина.Ве молиме имајте во предвид : ние дизајниран 4x30mm/0.16x1.18in ниска зголемување само може да се види најоддалечената 328-492 нозе (под поволни временски услови).3. Производи имаат различни светли бои да се избере.Вклучувајќи : 1x бинокуларна, транспортна торба, вратот рака, ткаенина за чистење.4. Од птица пребарување и екосистем предизвици за креативно пишување и цртање вежби, овој сет е идеален за природата љубовник во вашиот живот!Спецификација : Материјал : Rubber Colour : Црвена, Жолта, Сина, Армијата Зелената боја Маскирна, Црна, Розова Прашума, Зелена Rainforest Size : 108x90x38mm/4.25x3.54x1.5in Weight : 103g Note : 1. Поради различни следи и светлосен ефект, вистинската боја на објектот може да биде малку поинаква од боја покажа на слики.Ви благодариме!2. Ве молиме овозможи 1-3мм мерење на отстапување се должи на рачно мерење. 1 X Бинокуларна Telescope Water-отпорни, Прашина-доказ, shockproof и трајни надворешни заштита овозможува да го издржат тешките временски услови.

Карактеристики на понудата

Material:
Rubber
Colour:
Red, Yellow, Blue, Army Green Camouflage, Black, Pink Rainforest, Green Rainforest
Size:
108x90x38mm/4.25x3.54x1.5in
Weight:
103g
1. Due to the different monitor and light effect, the actual color of the item might be slightly different from the color showed on the pictures. Thank you! :
2. Please allow 1-3mm measuring deviation due to manual measurement. :
1 X Binocular Telescope :
Water-resistant, Dust-proof, shockproof and the durable external protection allows it to withstand harsh weather conditions. :

Слични понуди