.

.

FOKH Автомобил Телефон Држачот за Монтирање, Универзална Алуминиум Мобилен Телефон Стојат, Прилагодлив Трајни производи за Сите Видови на паметни телефони Таблети (

FOKH Автомобил Телефон Држачот за Монтирање, Универзална Алуминиум Мобилен Телефон Стојат, Прилагодлив Трајни производи за Сите Видови

DEN 837.60

Количина на стоки
Достапно

Таа е направена од метал и ABS, стилски и издржлив.Телефонот застане е дизајниран да се ротираат за 180 степени, па можете да ги најдете агол на гледање ви се допаѓа со прилагодување тоа.Таа има силна општи компатибилност.Трибината е погодна за сите типови на паметни телефони и таблети од сите големини.Ергономски дизајниран за секојдневна употреба, тоа во голема мера може да се намали болка во тилот.Тоа е супер-казна заврши и исклучителна изведба.

Карактеристики на понудата

Слични понуди