.

.

KIRUNDO Жените Дуксери V Вратот Долги Ракави Солидна Боја Суичери Drawstring Секојдневен Лабава Pullover Падне Блузи Блузи

KIRUNDO Жените Дуксери V Вратот Долги Ракави Солидна Боја Суичери Drawstring Секојдневен Лабава Pullover Падне Блузи Блузи

DEN 335.76

Количина на стоки
Достапно

На голем хауба на женска џемпер се направени за да се умилкувам на телото нагоре.0"; Должина на Ракав-42 CM / 16.Повик Долг Ракав Pullover Sweatshirt Врвот.7"; Должина на Ракав-42.Предмет Тип : Долг Ракав Дуксери Pullover.Карактеристики : Жените Sweatshirt/Дуксери за Жените/Долг Ракав/Длабок V Деколте/Аспиратор со Drawstring/Ребрести Ракав/Лабава се Вклопуваат/Нерегуларни Полите/Солидна Боја Pullover/Спортско Sweatshirt/Големини : S/M/L/ XL/Бои : Стил 1-Цврсти Боја : Армија Зелена, Црна, Сина, Сива, Кафена, Темно Сива, Каки Стил 2-Лента : Кафеава, Бела, Устата Бела Стил 3-Ленти На Ракавите : Црна, Кафе, Морнарица, Темно Зелена, Темно Сива Стил на 4-Вратоврска Боја : Сина, Сива **ве Молиме погледнете го големина мерење подолу пред да нарачате (Не големината на табелата).Големината на Табелата на Жените Длабоко V Вратот Долги Ракави Солидна Лабава Одговара Качулка Sweatshirt Pullover : .Носат совет : бутване панталони заврши чувствуваат-добар поглед наоколу со качулка во неорганизиран начин.Ќе се чувствуваат целосно на леснотија : пријатно На мека квалитетот создава вистинска удобност.X-Large(us16-18) : Должина-70.1"; Биста-122 CM/48.Лабава Одговара Стил Спортски Sweatshirt со Аспиратор.Сива V Вратот Sweatshirt Pullover Дуксери.6"; Должина на Ракав-42 CM / 16.Големи(сад-12-14) : Должина-69 CM/27.Прилики : Совршен за сите Сезони,Лето,Есен, зима и Пролет; Одлично со кратки, Фармерки и leggings.На лесни материјали е погодна за летен и есенски, и тоа ќе ве направи опуштено во текот на целиот ден.На sweatshirt отелотворува многу безгрижие со нејзината светлина прекумерно се вклопуваат.8"; Рамо-66 CM/26.Медиум(us8-10) : Должина-67.5"; Должина на Ракав-43.Погоден за сите сезони, лабава стил погоден за сите фигури.Црна Секојдневен Солидна Боја Качулка со Drawstring.Полна Боја Pullover со Ребрести Ракав на ракавот.Многу женски, со долги ракави кошула!На крајот на хаубата и на јаже е длабок V деколте, опремени со предвремените на копче, која може да се користи за да се потенцира на расцеп.Медиум(us8-10) : Должина-67.Се повлече На затворање.6"; Биста-108 CM/42.Големината на Табелата на Жените V Вратот Качулка Мека Лесни Преголеми Долго Мрачно Ракави Sweatshirt Лабава Одговара Pullover : .Тоа е многу удобен за носење и да изгледа многу модерен.Сина Долги Ракави Drawstring Pullover Блузи.95%Полиестер, 5%Spandex.На качулка е направен од особено мека квалитет и изгледа одлично.; многу погодна за лесна вежба во пролет, или да носат облека во летна вечер, е совршен секси преголеми џемпер за жените.Стил : Случајни/ Стилски/ Мода/ Шик.Атмосфера со долги ракави удобно и слободни опуштени одговара маскирани врвот за жените.На sweatshirt е практично и удобно и разноврсна основните мора да се има на сезоната, која може да се носи со свежи цевка, но, исто така, со дрзок мини или случајно со џогирање панталони.Ткаенината е малку тенок, но под долг ракав дизајн, тоа може да ви се обезбедат некои топлина во студените ноќи.Жените Sweatshirt Качулка со Неправилни Полите.0"; Биста-101 CM/39.Својствата на овој производ се : средна тежина, мека смеса од полиестер и spandex со истегнување, лабава одговара, широк и удобно се намали, аспиратор со шиење детали, drawstring на хаубата и манжетни во појавување на ткаенина.Чисти изглед на светлината парична казна поврзана квалитетот е придружена со впечатлива канапи на великодушните drawstring хауба.Мали(us4-6) : Должина-66 CM/26.9"; Рамо-72 CM/28.На Врвот уште еднаш покажува вистинска стил надлежност за кул слободно изглед со овој маскирани кошула.Погодност : Лабава Одговара.Сезона : Најдобри за Пролет, Есен, Есен, Зима.Повод : Вообичаена, Секојдневна, Работа, Канцеларија, Училиште, Одмор, Забава, Дома, итн.Лабава и преголеми дизајн ви остава многу простор без ограничување.1"; Должина на Ракав-43.

Карактеристики на понудата

Слични понуди