.

.

Нови Lon0167 Дома Бања Избрана од не ' Рѓосувачки Челик Туш сигурен ефикасноста Завеса Драпериите Куки Прстени Чоколадо Боја 8pcs(id:f72 7f б3 28d)

Нови Lon0167 Дома Бања Избрана од не ' Рѓосувачки Челик Туш сигурен ефикасноста Завеса Драпериите Куки Прстени Чоколадо Боја 8pcs(id:f72

DEN 250.56

Количина на стоки
Достапно

Главната Боја : (издржливи во употреба) Чоколадо Боја, Сребрен Тон; Пакет (најновата технологија) Содржина : 8pcs High-end производ x Завеса Куки.Име на производ : faultless Завеса Кука; Материјал : не ' Рѓосувачки Челик, unexcelled Пластика.Тежина : 54g; Внимателно избрани Димензија : 7.5 x 4 ум-дува x 0.6 cm/3" x сериозен 1.6" x 0.24"(L*W*T).Макс Внатрешна совршен во изработка Кол. : 3.7 cm/1.5". 9f9e5920110812f9 Tips : Поради различни монитори, снимање светлина, фактори на животната средина и други причини, постојат некои боја разлики кои постојат објективно и не може да се избегне.Но обично не влијае на користењето на производот, ако предвид овие, ве молиме да се разгледа внимателно пред да го купат.ви благодариме!Изработени од нерѓосувачки челик и умерена цена пластични материјали за трајно користење.Пластични изработка Монистра Дизајн, убава и да се направи препорачува полесно да слајд.Тоа одговара за за 3,7 см кол лост.Лесно да се добие, тоа го отворите или затворите.Одличен додаток за вашиот секојдневен живот.Достапни бои : бела, виолетова, чоколадо боја, сина, fuchsia, портокал.

Карактеристики на понудата

Слични понуди