.

.

Puseky Двојно-дек Пластични Заградени Боја Транспарентна Пластика Bobbins Машина за Шиење Гајтанот Алатка 50PCS

Puseky Двојно-дек Пластични Заградени Боја Транспарентна Пластика Bobbins Машина за Шиење Гајтанот Алатка 50PCS

DEN 311.76

Количина на стоки
Достапно

Едноставен дизајн, секоја bobbin со еден прегради, може да и се организира bobbins.Keep Standard големина за да одговара на повеќето машини за шиење.Bobbin може да се користи за повеќето машина за шиење.на bobbins организиран, доаѓа со Проѕирен bobbin случај,многу организирани со секој bobbin во посебна точка,може да се заштити bobbins од паѓање и удобен за вас да резерви и се носат.Овие bobbins се направени од високо квалитетни пластични, трајни и практични.Стандардна големина за да одговара на повеќето машини за шиење.Bobbin може да се користи за повеќето машина за шиење.Лесно да се нишка и да го користите, може да ви помогне да заврши некој проект или да направи облека брзо и во суштина.Овие bobbins се направени од високо квалитетни пластични, трајни и практични.Задржи bobbins организиран, доаѓа со Проѕирен bobbin случај,многу организирани со секој bobbin во посебна точка,може да се заштити bobbins од паѓање и удобен за вас да резерви и се носат.Стандардна големина за да одговара на повеќето машини за шиење.Bobbin може да се користи за повеќето машина за шиење.Едноставен дизајн, секоја bobbin со еден прегради, може да и се организира bobbins.Лесно да се нишка и да го користите, може да ви помогне да заврши некој проект или да направи облека брзо и во суштина.

Карактеристики на понудата

Condition:
100% Brand New
Material:
Plastic
Color:
As shown in the picture
Size:
Approx.12X9.6X5cm / 4.7X3.8X2.0in
Package List:
1 x Color Bobbin Box with 50pcs Bobbin :

Слични понуди