.

.

30 Компјутери Коса Scrunchies Сомот Коса Chiffon и Лен Сатен Еластична Цвет Scrunchies Bobbles Мека Коса Врски Јажиња конска опашка Носителот Коса Додатоци, Одлична за ноќта на веште

30 Компјутери Коса Scrunchies Сомот Коса Chiffon и Лен Сатен Еластична Цвет Scrunchies Bobbles Мека Коса Врски Јажиња конска опашка

DEN 234.96

Количина на стоки
Достапно

☺Што добивате : пакет вклучува 30 венчиња, доволно за секојдневно носење или споделување со пријателите и семејството.Овие сомот превези се погодни за различни прилики, како што партии, свечености, или со секојдневно носење, да се направи вашата фризура повеќе атрактивни.Ние се стремиме да се обезбеди подобро детството меморија за сите деца, а поубава се погледне за сите девојки, и радост за сите. ☺Мека текстура-Овие коса tresses се направени од памук и коноп и имаат добра еластичност.Секоја коса бендот има трајни гумени бендот, кој може да се одржи на косата и без повреда на косата и е лесно да се носат или полетување. ☺Еластична коса бенд мерење : На unexpanded внатрешен дијаметар е околу 4.5 cm/1.8 инчи и надворешниот дијаметар изнесува 10 cm/3.94 инчи.Тоа може да се протегала и е погоден за повеќето девојки на косата. ☺Соодветни повод : Косата Scrunchies е погодна за жени дома, работа на отворено, канцеларија или спорт, и нема повеќе да се грижите за губење на 1 парче кога сметководствената 2 или повеќе коса јажиња во торба. ☺Ние сме секогаш тука да помогне-Ако најдете било какви проблеми со квалитетот на нашата коса scrunchy, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате по e-mail!.Опис на производот : Пакетот вклучува : 30x коса бенд (портокал) Материјал : направен од високо-одделение сомот Големина : надворешниот дијаметар 10cm/3.94 инчи, внатрешен дијаметар 4.5 cm/1.773 инчи (приближно) Боја : Сина Важи за : Девојки, жени, жени, мајки и ќерки.Повеќе намени : Ponytails, ремени, итн.Применливи коса видови : Долга коса, права коса, кадрава или брановидна коса, тенка коса, средна густа коса, густа коса.Совет : Ако чувствуваат тесни кога носи headband, повлечете го headband малку.Овие headbands ќе бидат високо еластична и е направена од ултра-издржливи материјали кои лесно не се скршени.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе направи максимални напори за да се осигурате дека имате големо искуство.Поради различна осветленост и прилагодувања за екранот, бојата на овој објект може да биде малку поинаков од сликата.Од прирачник за мерење метод е различен, ве молиме да се направи мала разлика во големината.Материјалот е мек, и прекумерна сила или влечење ќе го оштети производот.

Карактеристики на понудата

Слични понуди