.

.

Децата Скокаат Јаже, Симпатична Шарени Дизајни, Прилагодлива Должина, Beaded Сегмент Стил, Погоден за Деца, Возрасни, Фитнес

Децата Скокаат Јаже, Симпатична Шарени Дизајни, Прилагодлива Должина, Beaded Сегмент Стил, Погоден за Деца, Возрасни, Фитнес

DEN 191.76

Количина на стоки
Достапно

[Непречено и Брзо] : топката имајќи систем се избегнува свиткување, ликвидација или виткање, како и други фитнес јажиња, тоа обезбедува стабилна и опуштено ротација, како што е нашата јаже скокнеш може да носи тежок товар, кој го носи вашата совршена вежба на јаже скокнеш, исто така, обезбедува најдобра флуентност за елитен фитнес професионалци. [Спорт Фитнес] : нашата вежба јаже скокнеш може да влијае на вашата кардио издржливост, издржливост и брзина, со истовремено подобрување на мускулна напнатост на целото тело.Одличен избор за бокс, крстот обука. [Максимална Удобност] : салата јаже скокнеш изградени со мала тежина ергономски , така што можете да може да преземе целосна предност за тоа остварување. [Прилагодлива Должина] : Тоа може да се прилагоди според брзо да ја вашата висина.Погодна за возрасни и деца. [Преносни и Лесно да се Носат] : Можете лесно може да го носи скок јажиња за соодветност со вас.Го стави во џебот и скокаат јаже за тренингот со тоа кога е потребно тоа?с дека се задоволни.Ние сме исто така среќни да помогнеме!Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас и ние?ќе им даде на задоволување на решение.Скокни Јаже Нема повеќе да се грижи за сите јаже прашања кои секогаш ќе постои на традиционалните скокни јаже, како што се : нарушување и прашања од должината и јаже!Ова е cordless и е дизајниран за Помалку Грижи, а Повеќе Забава.ПОБРЗО : На рачки кои се направени од еластична сунѓерот ќе се вклопи во вашите раце подобро, индустриски-одделение измазнети челик совети и топката имајќи возврат на јаже се вртат многу посмирен и побрзо.ПРИЛАГОДЛИВ : Секоја рачка содржи отстранлив тежина, а исто така и на јаже може да се извојува рок од неколку минути, тоа е лесен и удобен за некој да поставите повеќе погодна искуство за нивните сопствени.ОДГОВАРААТ на СИТЕ : Ова скокни јаже е полесно да се контролира и погодна за луѓе на сите возрасти и двата пола, без оглед на почетници или мајстори.Поради ropeless, овој скок јаже нема да kink и одговара на сите висина на луѓе, што е уште поважно, тоа е лесно да се носат и можете да го направите вашиот јаже скокање не се предмет на простор ограничувања.ДОБРО ЗА ЗДРАВЈЕТО : Јаже скокање подобрува кардиоваскуларниот здравје како тоа ја подобрува отчукување на срцето стапка, така што тоа е од корист за крвен притисок пациенти.Тоа е исто така познат да им помогне во подобрување на коскената густина.Јаже скокање е еден од најдобрите кардио и HIIT (Висок Интензитет на Интервал на Обука) тренингот.ЗАДОВОЛСТВО ГАРАНТИРА : Ако има проблем со вашиот производ за било која причина, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате и ние ќе го поправи вашиот проблем во рок од 24 часа.

Карактеристики на понудата

Слични понуди