.

.

Екстремни Мрежи identiFi AP3710i IEEE 802.11 n 900 Mbit/s Безжична Пристапна Точка WS-AP3710I

Екстремни Мрежи identiFi AP3710i IEEE 802.11 n 900 Mbit/s Безжична Пристапна Точка WS-AP3710I

DEN 1212.72

Количина на стоки
Достапно

Повеќе за пари со овој висок квалитет на Производот.Нуди премиум квалитет во извонредна заштеда.Одличен производ. 100% задоволство.Enterasys identi Fi AP3710i Затворен Access Point - Т - WS-AP3710 I Enterasys identi Fi AP3710i Затворен Пристапна Точка Безжична пристапна точка - 802.11 a/b/g/n - Двојна Бенд.

Карактеристики на понудата

Слични понуди