.

.

Единствена Партија 69026 - Фолија 40-то Роденден Confetti

Единствена Партија 69026 - Фолија 40-то Роденден Confetti

DEN 91.20

Количина на стоки
Достапно

1 Пакет на Фолија 40-то Роденден Табела Confetti.Пакет содржи околу 14g (0.5 мл).Идеални за украсување маси на 40-то роденден.Add to партија покани, подарок кошеви или корист кеси за една прекрасна изненадување.Се комбинираат со други роденден материјали од Единствена Партија.Џез до партиските маси во вашиот milestone прослава со прскање на некои Фолија 40-то Роденден Confetti.Кој многоцветни "40" фолија cut-за испис и пенливи сребрени ѕвезди, оваа табела confetti се идеални за украсување површини во било 40-то роденден.Растера овој око-фаќање на фолија confetti на партијата маси, или да додадете на подарок кошеви, корист торби и гости покани за една прекрасна изненадување.

Карактеристики на понудата

Слични понуди