.

.

Гого Милениче Производи За Удобен Најлон 1-Инчен Прилагодливи Пет Јака, Голем, Портокал

Гого Милениче Производи За Удобен Најлон 1-Инчен Прилагодливи Пет Јака, Голем, Портокал

DEN 272.64

Количина на стоки
Достапно

Доживотна Гаранција : Гого Јаки, Leashes и Harnesses се поддржани од страна на животот замена гаранција која покрива сè, од нормална употреба и абење на џвакање поврзани штета.Прилагодлива Должина : Мерки 1-инчен широк и прилагодливи 18" 26" должина.Совршен јака за најголемата големина на кучиња.Издржливи и Удобно : Webbed најлон ткаенини зајакнати со кутија крои обезбедува супериорни издржливост додека останатите мека на допир за крајна удобноста на вашето домашно милениче.Обезбеди Хардвер : Гого Куче Јаки се опремени со некои од највисока оценка хардвер достапни на пазарот.Од не ' рѓосувачки челик, рѓа отпорни Д-прстен, на екстра безбедна YKK брзо ослободување тока. (Сликата во листата е на средни куче јаки.Листата вклучува само една (еден) Голем Портокал Куче Јака.Ги собереш на Гого Удобен Најлон Куче Поводник да заврши изглед.Leashes се продава одделно).При развивањето на премија куче јака, мора да се користи само со највисок степен на материјали.Тоа е токму она што Гого поставени за да се постигне кога развивање на нивната линија на Гого Удобен Најлон Куче Јаки.Спарувањето на безвременски, класична куче јака изглед со највисока оценка ткаенина и хардвер, Гого Удобен Куче Јака е незаменлива во однос на квалитет.Гого Удобен Куче Јаки користат YKK тока кои се признати за нивната безбедност, избалансирани тежина, и извонредни перформанси.Гого, исто така, користи долго-траен, премија одделение текстил засилен со кутија-крои да обезбеди општа подобар квалитет производ кој не само што нуди премиум издржливост, но останува мека на допир, обезбедување на крајната удобноста на вашето домашно милениче 24/7. Дури и метал Д-прстен е обликувано од 'рѓа отпорни, од не' рѓосувачки челик.Ова е зошто сите Гого Јаки, Leashes, и Harnesses се поддржани од страна на животот замена гаранција која покрива сè, од нормална употреба и абење да се џвака поврзани штета.Заврши изглед со појавување на Гого Удобен Куче Поводник (Leashes и Harnesses се Продава Одделно).

Карактеристики на понудата

Слични понуди