.

.

Umbra Возење Хром Туш Завеса Прстените, Поставени на 12

Umbra Возење Хром Туш Завеса Прстените, Поставени на 12

DEN 323.76

Количина на стоки
Достапно

Вклучува 12 лесно-планирам туш завеса прстени.Слајдовите на топката лежишта; Совршен за секоја тежина туш завеса.Направени од умре фрлија метал со хром позлатен заврши.Големина : 3" x 1.5" х .5".Дизајн : Ана Buechin.Дизајн, Ана Buechin, Umbra е стилски возење туш прстените ќе го задржи вашиот туш завеса копија и да се движат напред и назад со леснотија.Овој сет од 12 завеса туш прстени се хром позлатен и функција топката лежишта.Лесно излизгајте го вашиот завеса отворени и затворени.Современиот, модерен и практичен дизајн Прстени мерка 3-Inchx1.5-Инчен.Umbra е светски лидер во секојдневен, современи и прифатлива дизајн за дома.

Карактеристики на понудата

Слични понуди