.

.

Aysekone Ѕвезденото Небо Помине Фолија Трансфер Налепници,Кухо 10 Ролни Трансфер Помине Foils Налепници За Ласерски Лепило Нокти Налепници Совети Обвива Трансфер Decals Ман

Aysekone Ѕвезденото Небо Помине Фолија Трансфер Налепници,Кухо 10 Ролни Трансфер Помине Foils Налепници За Ласерски Лепило Нокти

DEN 153.60

Количина на стоки
Достапно

Пакетот Содржи 10 Ролни Помине Трансфер Foils Имаат Glittery и Шарени Дизајни,со Складирање Кутија.Фолија Налепница Поставени Се 10 Различни Бои,Различни Печатење на Обрасци,ќе Ви Овозможи да Дизајн на Вашите Нокти Слободно.Димензии(Прибл.) : Секој се Тркалаат 4 х 120 cm /1.57 инчи x 47.2 инчи,Направени со Безбедно Материјал и Лесно да се Отстрани со лак.Лесно Да се Примени : Притиснете го Фолија на Ноктите По Примена на Обоени полски,Само Неколку Секунди,Ќе Може да се Добие парична Казна Помине Уметност Дизајн.Помине Уметност Foils Создаде Совршен "Мешани Метали" Заврши за Било полски Боја(Смели Бои Под Како Црна или Темно Боја на Ноктите Гел Ќе Биде Подобро),Совршен за Двете Помине Техника и DIY Manicurist.Се Повеќе И Повеќе.

Карактеристики на понудата

Слични понуди