.

.

Зглоб Поправка Загради, Кабинет Зглоб Поправка На Чинија, Кујна Шкафот Вратата Зглоб Поправка Плоча Комплет Вклучува Одредување На Завртки, Бранеа Од Нерѓосувачки

Зглоб Поправка Загради, Кабинет Зглоб Поправка На Чинија, Кујна Шкафот Вратата Зглоб Поправка Плоча Комплет Вклучува Одредување На

DEN 71.76

Количина на стоки
Достапно

【Направени Од Бранеа од Нерѓосувачки Челик】 Ние ги користиме бранеа од нерѓосувачки челик НЕ се едноставни нерѓосувачки челик, кој е рѓа отпорни, атрактивни и издржливи.Поправи шарки нерѓосувачки челик врата панели заедно, а потоа да се конвертира оригинални фиксна стрес точка во истакна површина, за да биде поцврста. 【Поправка Зглоб】Поправки загради на шкафови, кога тие почнуваат да стануваат нестабилни.Пакет вклучуваат монтажа завртка, само користење на шрафцигер да ги затегнете ја завртката на тоа.Корица на оригиналната оштетена површина да се направи да изгледа убаво. 【Решавање на Проблеми Ефикасно】кујната работа кабинет е eroded од влага, често е вклучен и исклучен, или квалитетот на своите сопствени материјали, итн., кој доведе до проблеми како што се шарки не може да биде цврсто фиксирани, tripped, и не може да биде инсталиран. 【Трајни Употреба】Силна издржлив дизајн и класичната заврши направи овие внатрешни работи вратата шарки, долготрајни, почитувани прилог на секој дом. 【Широка Примена】 Овие рамен mending загради се користат за мебел фиксација, служи како рамен поврзани, совршен за прицврстување дрвени троседот, дрвена маса, стол, дрвен кревет, полица, мебел, итн. 【Големина Внимание】ве Молиме слика 3 големина детали, нашите зглоб плоча со некои овална дупки може да одговара речиси сите шарки исклучување на старите зглоб стилови пред многу години.Со цел да се избегне инсталација проблеми, поради големината на разликите, ние препорачуваме да се погледне внимателно на големината пред да ја купите или само купи еден да се користи на првата, ако тоа одговара, може да се купи повеќе.Функција : 1. Зглоб Поправка Плоча, Усвојување зглоб одбор технологија, и вратата, и страничните панели може да се користи. 2. Лесно да се Инсталира, Пакет вклучуваат монтажа завртка, само користење на шрафцигер да ги затегнете ја завртката на тоа. 3. Убави И Уредни, Покривање на оригиналниот оштетена површина да се направи да изгледа убаво. 4. Поправи шарки нерѓосувачки челик врата панели заедно, а потоа да се конвертира оригинални фиксна стрес точка во истакна површина, за да биде поцврста. 5. Овие рамен mending загради се користат за мебел фиксација, служи како рамен поврзани, совршен за прицврстување дрвени троседот, дрвена маса, стол, дрвен кревет, полица, мебел, итн.Спецификација : Име на Производ : Зглоб Поправка Плоча Материјал : не ' Рѓосувачки Челик Големина : 9x8cm Дебелина : 2mm Боја : Сребро Стил : Со Дупка Заврши вид : Прав Обложени Приклучок профил : Врата/Страничните Панели Планината Пакет Содржина : 1pcs Зглоб Поправка Плоча + 8screws Забелешка : 1.Поради прирачник за мерење и различни мерни методи,ве молиме да дозволи отстапување од 1-3 см. 2.Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект.Ве молиме да земете во реалниот како стандард.

Карактеристики на понудата

Слични понуди