.

.

Жените Висока Waisted Biker Шорцеви V Крстот Половината Јога Панталони Стомак Контрола на Тренингот Leggings Жешка Панталони VOWUA

Жените Висока Waisted Biker Шорцеви V Крстот Половината Јога Панталони Стомак Контрола на Тренингот Leggings Жешка Панталони VOWUA

DEN 95.76

Количина на стоки
Достапно

Се повлече На затворање.Увезени. ✦Полиестер+Spandex.Таквите удобно и мека жените висока waisted јога панталони се мора да има!. ✦Јога панталони се дизајнирани со v крстот половината, висока waisted biker шорцеви,стомакот контрола широк корселе контури вашиот криви и насочува вашиот облик. ✦Погоден за јога, вежби, фитнес, трчање, танц, јавање, играње, бокс, работа, патување, било кој тип на тренингот, или секојдневна употреба.Исто така погоден за сите сезони; може да се користи со голем број на чевли и блузи.Погоден за сите телесни типови!. ✦Дише,мека,еластичен,хигроскопна,клеча доказ,силна компресија, лесна, тесни се вклопуваат, брзо сушење.Тоа обезбедува лесен и удобност заедно со пот апсорпција и влага wicking способности. ✦Ве молиме Погледнете го VOWUA Големина на Табелата пред да Нарачате(НЕ ГОЛЕМИНА).Било која друга несоодветна прашања, ве молиме контактирајте со нас слободно!.Жените Висока Waisted Biker Шорцеви V Крстот Половината Јога Панталони Стомак Контрола на Тренингот Leggings Жешка Панталони VOWUA Големина : S НАС : 4 велика БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Половината : 60cm/23.62" Хип : 84cm/33.07" Должина : 41cm/16.14 и делови" Големина : M НАС : 6 велика БРИТАНИЈА : ЕУ 10 : 36 Половината : 64cm/25.20" Хип : 88cm/34.65" Должина : 42cm/16.54" Големина : L НАС : 8 велика БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Половината : 68cm/26.77" Хип : 92cm/36.22" Должина : 43cm/16.93" Големина : XL НАС : 10 велика БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Половината : 72cm/28.35" Хип : 96cm/37.80" Должина : 44cm/17.32" Големина : XXL НАС : 12 велика БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Половината : 76cm/29.92" Хип : 100cm/39.37" Должина : 45см/17.72" Сезона : Летни,Пролет,Есен Пол : Жените Повод : Случајни,Салата,Почетниот Материјал : Полиестер spandex Шаблон Тип : Цврста Стил : Случајни,Секси Затворање Тип : Еластичен Појас Одговара : Одговара на сличен легален начин да големината Дебелина : Стандард Како да се мијат : Рака мие Ладно,Висат или Линија Сува Други : Јога панталони може да се користи во салата студио пилатес, отворено спортски и дневен одмор места каде што можете лесно да го промените вашиот стил од обичните да dressy во минути,кои се достапни, лесно достапни и совршени за фитнес ентузијасти и секојдневниот athleisure.

Карактеристики на понудата

Слични понуди