.

.

Најдобри Пратка На Софтвер Програма Верзија 5.0

Најдобри Пратка На Софтвер Програма Верзија 5.0

DEN 1439.76

Количина на стоки
Достапно

Поставена комисија од страна на производот.Печати consigner договори директно од ПОС системот.Платите комисии во регистарот или автоматски плаќаат за да куќа сметка или подарок картички.Инвентар : Брзо да се види consigner акции ниво.Автоматски трансфер во куќата инвентар, донација или уништени статус.Плаќање : Прифаќаат кредитни картички директно од ПОС Софтвер.Слободен Удар Читателот Со Одобрени Сметка.Целосната Верзија на Мало : Set BOGO цени, Количина Цена, Временска Рамка Цените, Линк Производи Заедно како многу мало продавница направи.åke предност на сите наши неверојатни продавница карактеристики стандардно.Со Пратката Софтвер, исто така ќе добиете следниве дополнителни опции, што водење на пратката или препродажба продавница едноставна.Брзо да додадете consigners Поставите комисија сплит по ставка примени Печатење на договори директно од ПОС е-Мејл известување на предмети продадени Consigner проверки рамнотежа онлајн Брзо плати consigner директно од ПОС Плати комисии Во куќата на наполнетост на сметка Плати комисии Во куќата подарок-картичка Автоматски трансфер на акции на куќа инвентар Автоматски трансфер на акции на донирани за Печатење етикети директно од ПОС Неограничен consigners и производи за Брзо да ги видите сите предмети во акции од consigner Брзо да ги видите сите предмети се продаваат од страна на consigner Брзо да ги видите сите предмети донирани, пренесува или оштетени Знаете кои се твоите најдобри consingers се.

Карактеристики на понудата

Слични понуди