.

.

10x Мобилен Телефон Дисплеј Носителот Видиме Застане на Мало Шоу Рек Месеци Акрилик

10x Мобилен Телефон Дисплеј Носителот Видиме Застане на Мало Шоу Рек Месеци Акрилик

DEN 407.76

Количина на стоки
Достапно

Материјал : Акрил.Големина : Долго-7.5 cm, Длабочина-5.5 cm, Височина-6cm.Се користи за : Мобилен телефон продавница екранот.Пакување Детали 10 парчиња/многу.Материјал : Акрилик Големина : Долго-7.5 cm, Длабочина-5.5 cm, Височина-6cm Боја : јасно се Користи за : Мобилен телефон продавница екранот Пакување Детали 10 парчиња/многу.

Карактеристики на понудата

Слични понуди