.

.

Senyar Пар се Претвори Сигнал Светлина Лента,Мотоцикл Автомобил 12V DC Пластични + Гумени 17 SMD LED Опашка Светлина Лента Кочница Престане да се Претвори Сигналот Индикатор

Senyar Пар се Претвори Сигнал Светлина Лента,Мотоцикл Автомобил 12V DC Пластични + Гумени 17 SMD LED Опашка Светлина Лента Кочница

DEN 1701.60

Количина на стоки
Достапно

Ниска температура, ниска потрошувачка на енергија и долг животен век за рака контролира мотоцикл за clignotant мото led.Ниска температура, ниска потрошувачка на енергија и долг животен век за рака контролира мотоцикл за clignotant мото led.Ниска температура, ниска потрошувачка на енергија и долг животен век за рака контролира мотоцикл за clignotant мото led.Ниска температура, ниска потрошувачка на енергија и долг животен век за рака контролира мотоцикл за clignotant мото led.Ниска температура, ниска потрошувачка на енергија и долг животен век за рака контролира мотоцикл.Ниска температура, ниска потрошувачка на енергија и долг животен век за рака контролира мотоцикл.Флексибилни и издржливи, водоотпорен и прашина доказ.Се состои од 17pcs Led диоди секоја светлина лента, супер-светли и високи перформанси за striscia led мото.Различни осветлување бои покажува вашата кочница, работи или пак сигнал за clignotant мото led petit.Лесно да се инсталира, планината речиси насекаде со лента за striscia led мото clignotant мото led.Универзална вклопат за повеќето мотоцикли atv настана Мопеди Моторни Скутери со DC 12 V, исто така, одговара за автомобили ЏИП комбиња камиони со DC 12 V за clignotants мото led.Карактеристики : Материјал : Пластични + Гума Напон : 12 V DC светла Боја : Бела/Жолта Број на LED : 17 SMD Вкупно(8 Жолта Пак Сигнали, 9 Кочница и Опашка Светлина) LED Type : 3528 SMD животниот век : До 100,000 часа Големина(L x W x H) : 118 x 14 x 9mm/4.6" x 0.55" x 0.35" Пакет Тежина : Околу. 80g Fitment : за повеќето мотоцикли atv настана Мопеди Моторни Скутери, исто така, одговара за автомобили ЏИП комбиња камиони со DC 12 V Жици Инструкции : Црна : Негативни Црвени : Кочница/водење светло Жолта : Го сигнал Пакет се Вклучени : 1 x Пар се Претвори Сигнал Светлина Лента.

Карактеристики на понудата

Слични понуди