.

.

Дизајн Essentials Природно Кокосово & Monoi Длабоко Влага Balm, 7.5 Оз

Дизајн Essentials Природно Кокосово & Monoi Длабоко Влага Balm, 7.5 Оз

DEN 335.76

Количина на стоки
Достапно

Лесна формула голема за да ја обновите кадрици секојдневно без мерење надолу коса.Ревитализира кадрици со светлина задржете за дефинирање.Идеален за брановидна да кадрава коса видови 2 C-4А -.Додава сјај, мекост навивам и обезбедува стил флексибилност.Одлично за прст свитканост, пресврт испис и се мијат и се оди стил.Направени со природни состојки да се промовира здрава за нега на коса.

Карактеристики на понудата

Слични понуди