.

.

Јужна Homewares Под Полицата Кошница Жица Заврши Рек Бела Чување на Организаторот за Кујната Провизии, 12 1/2 x 12 1/2 x 5

Јужна Homewares Под Полицата Кошница Жица Заврши Рек Бела Чување на Организаторот за Кујната Провизии, 12 1/2 x 12 1/2 x 5

DEN 412.56

Количина на стоки
Достапно

ПОГОДНОСТ! - Ги чува сите ваши храна wrappers и кеси во едно место!.СЕ ЗГОЛЕМИ ПРОСТОРОТ! - Го добиете максимумот од вашиот кабинет и провизии простор со додавање на овие погодно под кабинет полиците.ТЕСНИ MESH МРЕЖА! - Простори, доволно мали за да се спречи предмети од паѓање преку.ЗДРАВ & СТИЛСКИ! - Бели обложен метал дизајн за да ги собере сите видови на декор.ПОЛИЦА МЕРЕЊА - 12.5 инчи длабоки од 12.5 инчи широка и 5 инчи на tallest точка на предната страна.Оваа Јужниот Homewares здрав жица под полицата кошница е дизајниран да помогне да се зголеми вашиот простор за складирање.Инсталацијата не е толку лесно како лизгање на решетката на постоечки полица и сте добро да се оди!Без дупчење, алатки, или дополнителни делови потребни!Полицата е направена од цврсто челик со Бели слој и е дизајниран да биде и трајни и естетски префинета.Совршен за задржување на предмети, како што се восок хартија, алуминиумска фолија, или нешто нешто друго што може да се донесе до вредни полица простор.Полица мерки 12. 5 инчи, длабоки, 12. 5 инчи, широк и 5 инчи на tallest точка на предната страна.Ова им овозможува на 3. 5 инчи на царинење на предмети поставени во кошница и тоа ќе се вклопи полица до 1. 25 инчи дебела.

Карактеристики на понудата

Слични понуди