.

.

Мобилен Телефон Стојат на Биро, CISID Агол & Висина Прилагодливи Количка за Мобилен Телефон Носителот Лулка Таблета Телефон Стојат Компатибилен со iPhone12 Мини 11 Pro/Табл?

Мобилен Телефон Стојат на Биро, CISID Агол & Висина Прилагодливи Количка за Мобилен Телефон Носителот Лулка Таблета Телефон Стојат

DEN 311.76

Количина на стоки
Достапно

【Широко Компатибилен】Овој телефон Држачот за маса одговара за сите 4-10 инчен мобилни телефони, како што се компатибилни со i Phone 13 Мини/13/13 Pro/13 Про Max/12 Мини/12/12 Pro/12 Про Max/11/11 Pro/11 Про Max/XS/XS Max/XR/X, Samsung Galaxy S7/S8/S9/S10 итн.Тоа е исто така компатибилен со i Pad mini, Поттикне, Таблет или било кој друг уред што може да ви треба дозвола за да ослободите вашата страна. 【Прилагодливи Мобилен Телефон Стојат】Прилагодлива Висина & Агол мобилен телефон стојат појавување на вашата различни потреба, на висина од 4.3 да 6.3 инчи, агол согласува со ергономски, обезбедување удобен агол на гледање и да се намали вратот непријатноста предизвикана од агол непријатност. 【Пренослив Телефон Стојат】Количка за Мобилен телефон за држачот за маса за бизнис патување или патување, може да се чуваат во џеб големина и го однесе насекаде, обезбедување на раце-од страна на Живо, далечински состанок, итн. 【Анти-лизга Гумени Дизајн】телефонот држачот за маса дизајниран со анти-лизга мат, чувајте го телефонот стабилен дури и до агол 145°, на силиконски покриена рампа и гумени кука обезбеди безбедност гаранција, ти ги телефон или таблет остана во место за да се спречи лизгање. 【Задржани Полнење Порта】телефонот полначот порта задржани, особено погодно за итни случаи на полнење, како и во живо, гледа, videoing или нешто.Ако имате било какви прашања за овој производ, ве молиме да бидат слободни да контакт со нас, ние ќе бидеме со вас во рок од 24 часа. 1. Свитлива : Ова биро телефон стојат може да се здипли во џеб големина, лесно да се носат. 2. Прилагодлив : висина и агол се и прилагодливи за повеќето удобно гледање позиција што треба. 3. Преносни : телефонот стојат лесно може да се чуваат во вашиот џеб, чанта или други вреќи за практично користење насекаде. 4. Широко Компатибилен : Овој мобилен телефон стојат одговара на сите мобилни телефони.Тоа е исто така компатибилен со i Pad, таблет и поттикне.Големина на : 4.4*2.8*1.14 инч(11.2*7*2.9 cm).Тежина : 150g (0.33 раздразнените синдром на дебелото црево).Карактеристики : . 1. Свитлива : Ова биро телефон стојат може да се здипли во џеб големина, лесно да се носат. 2. Прилагодлив : висина и агол се и прилагодливи за повеќето удобно гледање позиција што треба. 3. Преносни : телефонот стојат лесно може да се чуваат во вашиот џеб, чанта или други вреќи за практично користење насекаде. 4. Широко Компатибилен : Овој мобилен телефон стојат одговара на сите мобилни телефони.Тоа е исто така компатибилен со i Pad, таблет и поттикне.

Карактеристики на понудата

Слични понуди