.

.

Мали Миленичиња Hammock Виси Топол Кревет Мат Двоен Слој за Хрчак Верверица Chinchilla морско свинче Големина L (Случаен Модел и Боја)- Хрчак Hammock

Мали Миленичиња Hammock Виси Топол Кревет Мат Двоен Слој за Хрчак Верверица Chinchilla морско свинче Големина L (Случаен Модел и

DEN 1231.20

Количина на стоки
Достапно

Убава куќа избор за вашиот верверица, chinchilla, морско свинче, хрчак и други мали животни.Со здрав јаже за удобен и преносливо виси.Лесен и пренослив со јажиња.Добро направени од премиум материјалот за трајни и практична употреба.Опис Сакате да се подготви мек кревет за вашиот малку прекрасна домашно милениче?Нашиот производ ќе биде убав избор за вас.Направени од премиум кадифен материјал, многу меки и удобни за домашни миленици живеење.Исто така, високо - квалитетни јажиња ќе се одржи на hammock цврсто.за малку домашни миленици и носи на безбедна и пријатна кревет за нив, да спијат или да пуштите внатре.Функција - Боја : .

Карактеристики на понудата

Слични понуди