.

.

Д-KINGCHY Бебе Кадифен Штракаат Играчка, Мек Полнети Животни Штракаат со Teether Звук, Развојни Рака Зафат Играчки, Бебе Играчки 0-12 Месеци, Црна и Бела Играчки за 0, 3, 6, 9, 12 М?

Д-KINGCHY Бебе Кадифен Штракаат Играчка, Мек Полнети Животни Штракаат со Teether Звук, Развојни Рака Зафат Играчки, Бебе Играчки

DEN 311.76

Количина на стоки
Достапно

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!. 【Бебе Рака Зафат Играчки】Оваа рака зафат кадифен штракаат играчка со кружен дизајн е лесно да се сфати за доенчиња.Одржување на вашето бебе е малку раце активни, и го остварат своето стисок и раката-око координација способност да се развие моторни вештини. 【Црно и Бело】визијата на бебето е се црно и бело во текот на 3 месеци, така што тие треба доволно надворешни сензорна стимулација, разни функции постепено ќе се развива.Овој вид на кадифен животинско штракаат играчка со црна и бела боја може да го привлече вниманието на бебето, да се стимулира нивната визија. 【Да се Добие Бебе Внимание】Мека штракаат играчка со звук.Вграден-во ББ единица за тоа е главата, вие само треба да му се даде малку се цеди и тогаш тоа би можело да се направи звук за да добиете вашето бебе е внимание.Исто така, звук хартија во увото.Што повеќе, можете да се тресат тоа да се направи пријатен звук, тоа може да се смират вашето бебе е вознемирен расположение и слух развој. 【Teether Играчка за Бебе】Кадифен животинско штракаат со teether, тоа им овозможува на вашето бебе држи да се џвака и да се олесни непријатност на teething.Нема штета за бебиња, тие ќе сакаат овие играчки кој е издржлив на отпорност на залак.Тоа ќе биде добар пријател на бебињата.Исто така, тоа може да биде постојано измиени. 【Безбедно Материјал】Оваа Кадифен штракаат играчка е направен на безбедно ткаенина и исполнет со мека PP памук.Три-димензионални целосна форма, рака месење еластична, нежна рака чувство.Затворете шиење, не е лесно да се деформирани, удобно и заштита на животната средина, перење не избледуваат деформација.

Карактеристики на понудата

Слични понуди