.

.

2019 Хрчак Pumice Лава Млечни Камен Totoro Верверица Вулкански Заби Мелење Минерални Камен Chinchilla Зајакот Кафез Додатоци 3pcs Корисни и Професионални

2019 Хрчак Pumice Лава Млечни Камен Totoro Верверица Вулкански Заби Мелење Минерални Камен Chinchilla Зајакот Кафез Додатоци 3pcs

DEN 369.60

Количина на стоки
Достапно

Количина : 3 компјутер.Облик : Мачка,Ѕвезда,Цвет.Боја : Бела.Материјали : Минерал. 2019 Хрчак Pumice Лава Млечни Камен Totoro Верверица Вулкански Заби Мелење Минерални Камен Chinchilla Зајакот Кафез Додатоци 3pcs Корисни и Професионални.на материјали.Мали миленичиња како верверица,chinchilla,зајакот,папагал,нивните заби секогаш треба да мелење редовно со цел да се јаде храната.Направени од Pumice Лава Млечни Камен ,тоа е природно и е добра за вашите миленици.Погоден за верверица,chinchilla,зајакот,папагал,итн.Може да се закачи во кафезот со дупка.Пакет Including1.

Карактеристики на понудата

Слични понуди