.

.

На Hillman Група 532446 Палецот Tacks, Бела, 40-Пакет

На Hillman Група 532446 Палецот Tacks, Бела, 40-Пакет

DEN 223.44

Количина на стоки
Достапно

Достапни во различни бои и бои.Лесно да се инсталира.Обновливи лесно да се инсталира tacks.Земја на Потекло : Тајван, Провинција На Кина.Опис на производот Со капи со мазни, заоблени главата што може да се притисне во место со палецот.Тие се идеални за бесење или држење на топ листите, банери, календари и многу повеќе.Тие се идеални за употреба во училиште, канцеларија и имаат неограничен користи околу куќата.Од Производителот На капи со мазни, заоблени главата што може да се притисне во место со палецот.Тие се идеални за бесење или држење на топ листите, банери, календари и многу повеќе.Тие се идеални за употреба во училиште, канцеларија и имаат неограничен користи околу куќата.

Карактеристики на понудата

Слични понуди