.

.

САС Manticore 150lbs Лов Самострел

САС Manticore 150lbs Лов Самострел

DEN 2639.76

Количина на стоки
Достапно

Моќна 150lbs Самострел.Жила се препорачува да се стави или промена на стринг.ASIN за жила : B00 JHA14 NG.Авто Безбедност Механизам.Стрелките патување до 210 FPS.High-tech fiberglass екстремитет; Алуминиумска барел изградба.Краток Пиштол Стил Дрво Акции.Моќна 150lbs Самострел.Жила се препорачува да се стави или промена на стринг.ASIN за жила : B00 JHA14 NG.Тешки лов самострел.Моќен 150 Lbs нерешено тежина. (Подобни за повеќето лов лиценца).Стрелките патување до 210 FPS. (Да, можете да ловат елени со тоа).High-tech fiberglass ногата.Алуминиум барел изградба.Авто безбедност cocking механизам дизајн.Многу добра прецизност за до 60 метри.Одлично за Лов или Поле за Практикување.Ambidextrous за Двете Десната и Левата Рака.

Карактеристики на понудата

Слични понуди