.

.

Туш Завеса Куки Прстен, Смола Зголеми Цвет Декоративни Бања Завеси Куки Прстени Rustproof Нерѓосувачки Челик Планирам Бања Завеси Куки за Туш Прачки - Бела, Поставен на

Туш Завеса Куки Прстен, Смола Зголеми Цвет Декоративни Бања Завеси Куки Прстени Rustproof Нерѓосувачки Челик Планирам Бања Завеси

DEN 1394.40

Количина на стоки
Достапно

[Стабилна Структура]бања завеси куки може да бидат обесени директно на туш завеса род и, исто така, го спречува кука од испаѓање бања род. [Погодно да се Движат]Овие туш завеса прстени се дизајнирани да планирам без напор низ прачка со практично нема snagging. [44 LB Имајќи]туш завеса куки имаат капацитет до 44 килограми и лесно може да висат две туш завеси. [Издржлив Материјал]Трајни туш завеси куките се направени од тешки-должност железо обезбедува долготрајна употреба, рѓа-доказ, анти-корозија, и носат-отпор. [Сет од 12]Сет од 12 туш куки се одржи туш завеси и облоги.Секој туш кука мерки за да одговара на стандард туш странични столбови.Туш завеса куките се направени од високо-квалитетна железна материјал, премиум квалитет ќе го задржи вашиот туш завеса во потрага чисти и убави.Сет од 12 куки за лесна инсталација со минимален напор, и што е на располагање за стандард бања туш завеса прачки.Спецификации : Форма : Цвет Стил : Мода Материјал : Железо, Смола Максимално оптоварување : 20 кг / 44.09 lb Применливи туш завеса род дијаметар : .

Карактеристики на понудата

Слични понуди