.

.

FAADBUK ACOSF Подарок SJM Фанови Подарок Bookish Подарок Задржи дојдеме Вашата Рака

FAADBUK ACOSF Подарок SJM Фанови Подарок Bookish Подарок Задржи дојдеме Вашата Рака

DEN 333.36

Количина на стоки
Достапно

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.ACOSF Подарок - Ги дојдеме на Вашата Страна.Материјал – Високо Квалитетни Нерѓосувачки Челик; Противалергиски и алергија бесплатно, на едноставен и пристоен кој ќе одговара на вашиот облека совршено.Мерење : 30мм(1.18").СОВЕТИ : прирачник за мерење дозволена грешка.Оваа keychain е совршен начин да ја покажат својата љубов на ACOTAR серија!.Ова предмети ќе се дојде до вас убаво спакувани во сомот торба, која е строго заштитени од оштетување за време на транспортот.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Ние сме посветени да обезбедиме евтини и весели производ и најдобра услуга за нашите клиенти.Добредојдовте да контактирате со нас, ако било какви прашања!Ние само се произведуваат високо квалитетни накит.Ако имате било какви прашања во врска со стока.Не двоумете се да контактирате со нас.Можете да побарате враќање на пари, во рок од 30 дена од денот на приемот на стоката.Ви благодариме за посетата на FAADBUK Накит.Ние се специјализираат во изработка на накит.FAADBUK е посветена да обезбеди добар накит и најдобар клиент услуги на нашите клиенти.Добредојдовте да не контактирате ако имате било какви прашања.

Карактеристики на понудата

Слични понуди