.

.

40X60 високо-моќен и високо-Листа Двоглед, со Мобилен Телефон Стојат и Tripod, Водоотпорен monocular Телескоп, Трајни и Јасно BAK4 Призма bifocal, може да се Користи за Птицата Глед?

40X60 високо-моќен и високо-Листа Двоглед, со Мобилен Телефон Стојат и Tripod, Водоотпорен monocular Телескоп, Трајни и Јасно BAK4

DEN 527.76

Количина на стоки
Достапно

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе. . [40 X60 HD зголемување] На monocular леќа со 40x зголемување и 60mm цел дијаметар обезбедува јасна и светла слики и ужива во убавината на долго растојание.Уживајте во птица гледа, лов, планинарење, кампување, патување, дивиот свет, сценографијата, итн. [Висок контраст и висока резолуција image] На monocular телескоп е опремен со BAK4 призма и целосно обложени со висок инвентар телескоп, кој обезбедува одлична светлина и светлината, со светлина како високо како 99%.Тоа е ниско-светло ноќ визија функција, која може да ви помогне да гледаат на работите во слабо осветлување. [Лесно да се фокусираат, водоотпорен и анти-магла] Ергономски дизајн ви помага да се фокусирате на целта брзо и прецизно со една рака.На трајни гумени оклопи со ленти прави удобно да се користи, го спречува лизгање и обезбедува траен надворешна заштита на вашиот раце.Мали и здрав телото го прави тоа застане на тестот на лоши временски услови, а неговата огледало е исполнет со висока чистота азот, кој е водоотпорен и анти-магла.Тоа може да се користи во врнежлив и влажни средини. [Кристално јасна визија] За bifocal дизајн, висока светлина и да се фокусира на позиционирање опсег може да ви обезбеди со посветла и поголем контраст слики.На оптичкиот првенство да пресврт нагоре за да го фокусира погледот длабоко за себе, а потоа се приспособат фокусот на вредноста и зумирање на вредноста до приказот станува clea. [100% услуги на клиентите] Ако не сте задоволни со нашата двоглед, ние ветуваме дека ќе наплата или да го замени со нов.Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.Преземе акција и да се купи сега! ! !Идеален подарок за деца и отворено љубовници.Користете го овој високо-моќ 40x60 monocular телескоп да се обезбеди да добие најдобар поглед во отворено истражување.BAK4 призма е еден вид на висок индекс на рефракција материјал.целосната слој на зелена цел леќа и сина окуларот се направи вашата визија за посветла и појасна, и да се обезбеди јасни слики Високо-квалитетни материјали, водоотпорен, анти-магла, dustproof, и shockproof дизајн-целосно запечатени, анти-магла и rainproof да се спречи влага, прашина и остатоци од внесување на monocular.Тоа може да се користи со или без очила.На прилагодливи око маска може да се ротираат нагоре и надолу.Квази-огледало обезбедува светла и јасни слики и ги ублажува око замор по долгорочна употреба.Тоа содржи преносни паметен телефон заградата и tripod, кој е погоден за посебна употреба, и се поврзува на мобилен телефон со паметен телефон заградата и tripod; Компатибилни.Производите се вклучени : monocular телескоп x1 tripod x1 прилагодливи мобилен телефон стојат x1.

Карактеристики на понудата

Слични понуди