.

.

БХ Дома Peva Mildew-Слободен водоотпорен Туш Завеса Лагер со Прозорецот, 70 x 72 (Browen)

БХ Дома Peva Mildew-Слободен водоотпорен Туш Завеса Лагер со Прозорецот, 70 x 72 (Browen)

DEN 359.76

Количина на стоки
Достапно

Peva.БХ Дома Peva Mildew-Слободен водоотпорен Туш Завеса лагер Со Прозорецот, 70"x"72. Mildew-Слободен Водоотпорен.Копчето дупки Не тежина hems поддршка.Мерење 70"x"72. Се Чисти Со Сапуница Топла Вода.Матирано Прозорец туш завеса.Куки Не се вклучени!.Овој Производ ги Исполнува Калифорнија Предлог 65 барања!.

Карактеристики на понудата

Слични понуди