.

.

Нерѓосувачки Челик Scrubber Повеќенаменски Cleaning Tool Трајни Перат Обновливи за Чисти Шкафот Тенџере за Кујна Употреба(8 * 6 Блок)

Нерѓосувачки Челик Scrubber Повеќенаменски Cleaning Tool Трајни Перат Обновливи за Чисти Шкафот Тенџере за Кујна Употреба(8 * 6 Блок)

DEN 254.16

Количина на стоки
Достапно

Перат и еднократно : чистење scrubber може да се перат, обновливи и трајни производи за долга употреба.Перат и еднократно : чистење scrubber може да се перат, обновливи и трајни производи за долга употреба.Висок квалитет, од нерѓосувачки челик материјал, безбедно, од не ' рѓосувачки и издржливи.Исклучителна занает : чистење scrubber се поврзете со 2 круг круг, не е лесно да падне; не нула вашиот садови и прибор.Повеќенаменски употреба : може да се користи за чистење на вашата ковчегот, тенџере, микробранова печка, готвење клупата и така натаму.Лесно складирање : чистење нето-е дизајниран со виси дупка, лесно за чување на чистење scrubber.Чистење scrubber е направен од нерѓосувачки челик, и тоа е безбедно и нерѓосувачки.Тоа може да се перат, обновливи и трајни производи за долга употреба, и тоа исто така може да се користи за чистење на вашата ковчегот, тенџере, микробранова печка, готвење клупата и така натаму.Карактеристики : Високо квалитетен нерѓосувачки челик материјал, безбедно, од не ' рѓосувачки и издржливи.Лесно складирање : чистење нето-е дизајниран со виси дупка, лесно за чување на чистење scrubber.Перат и еднократно : чистење scrubber може да се перат, обновливи и трајни производи за долга употреба.Исклучителна занает : чистење scrubber се поврзете со 2 круг круг, не е лесно да падне; notscratch вашите садови и прибор.Повеќенаменски употреба : може да се користи за чистење на вашата ковчегот, тенџере, микробранова печка, готвење клупата и така натаму.Спецификации : Состојба : 100% Сосема Нов Материјал : не ' Рѓосувачки Челик Стил : Круг, Квадрат(Изборен) Големина : прибл. 17*17cm/ 6.69* 6.69(на плоштадот стил) прибл. 19cm/ 7.48 во(круг стил) Тежина : околу. 138~149cm/ 4.86~ 5.25 оз Пакет Листа : 1* Кујна Чистење Scrubber Забелешки : 1. Ве молиме овозможи 0 2cm грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање. 2. Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект.Ве молиме да земете во реалниот како стандард.

Карактеристики на понудата

Слични понуди