.

.

PopSockets PopGrip: Телефон Зафат и на Телефон Стојат, Расклопна, Swappable Врвот, Душо Цветни

PopSockets PopGrip: Телефон Зафат и на Телефон Стојат, Расклопна, Swappable Врвот, Душо Цветни

DEN 239.76

Количина на стоки
Достапно

Pop Grip со swappable врвот; префрлате од вашиот Pop Top за уште еден дизајн или да го отстраните целосно за безжично полнење способности.Нуди сигурна потпора, па можете да го текстот со една рака, snap подобри фотографии, и види видеа hands-free.Функции како погодно стојат така можете да гледате видео записи на мува.Pop Grips се компатибилни со Pop Wallet+, Otter + Поп случаи, Pop Power Дома Безжичен Полнач, и Pop Mount 2. Стапови најдобро да се изедначи тешко пластични предмети.Стапчиња за i Phone 11/12; не ќе се држи за i Phone 11/12 Pro или i Phone 11/12 Про Max без соодветен случај.Црвена и розова флорални шема.Тоа е едноставна на прв руменило, но посложени кога ќе се приближат.Само како живот.

Карактеристики на понудата

Слични понуди