.

.

Исклучување На Рамо Блузи, за Жени Повик Краток Ракав Т Кошули О Вратот Блузи Мода Цветни Печати Туника Блузи Плус Големина

Исклучување На Рамо Блузи, за Жени Повик Краток Ракав Т Кошули О Вратот Блузи Мода Цветни Печати Туника Блузи Плус Големина

DEN 215.76

Количина на стоки
Достапно

На tshirts блуза е многу убава за жените и тинејџерски девојки.35" Size : Small | Боја : Жолта Промоции може да варира во зависност од големината/боја.17" Големина : L НАС : 8 велика БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 105cm/41.✿✿Оваа туника блузи е совршен подарок за жените,сопруга,пријателка,сестра,тетка.На блуза е еластичен.63" Должина : 69cm/27. ✿✿【Мода Колокација】 : Оваа женска блузи е поврзан со вашиот омилен високи потпетици или сандали, станови, флип-flips, и сандали.

Карактеристики на понудата

Слични понуди