.

.

EPEWIZD Тренингот Излет Hardcover Фитнес Списание 6 - Месечно Undated Тренингот Log Book Дом Салата Додатоци за Жените и мажите Зелена

EPEWIZD Тренингот Излет Hardcover Фитнес Списание 6 - Месечно Undated Тренингот Log Book Дом Салата Додатоци за Жените и мажите Зелена

DEN 479.76

Количина на стоки
Достапно

[6 месец undated тренингот весник] Има вкупно 180 страници за следење на вашето вежбање и исхрана, на 1 страница на 6 календарски месец, на 1 страница на неделата мерење tracker, на 1 страница на вашите фитнес цели, 2 страници од точка мерења и 6 празни страници за да пишувате што сакате.Доволно простор за да се логирате многу вежби и добро организирана брзо да се следи и анализира напредокот. [Хард корица вежба име, тежина, претставници, поставува плус простор за исхрана или белешки.Можете да го поставите цели, снимен ќе тело мерења, вежбање секој ден и да може да се следи ќе мускулен раст напредок лесно. [Лесен за употреба ] Тоа е добар помошник за снимање вежба во времето, без да се движите низ информации на телефон.Логирање и списанието е навистина брзо и лесно.Многу добар квалитет и практични фитнес списание кое е совршен подарок за фитнес ум лице.

Карактеристики на понудата

Слични понуди