.

.

Gaeirt 16: 9 Проекција на Екранот, Свитлива HD Филмови Екран Пренослив Проектор Екран Полиестер Бела Проектор Завеса за домашно Кино Училница Обука на Јавните Дисплеи(84in

Gaeirt 16: 9 Проекција на Екранот, Свитлива HD Филмови Екран Пренослив Проектор Екран Полиестер Бела Проектор Завеса за домашно Кино

DEN 280.80

Количина на стоки
Достапно

【ЛЕСНО ЗА ЧУВАЊЕ И НОСАТ】проекторот екранот е склоплива дизајн.На екранот може да се здипли во мали димензии и се става во ранец или куферот.Таа поддржува преносни не-браздата инсталација, и таму ќе биде никој набори кои ќе влијаат на проекција ефект кога се користи повторно. 【ШИРОКА ПРИМЕНА】Проекција крпа може да се обезбеди одлична слика на екранот, погоден за гледање фудбалски средби, училница обука, јавни прикажува, домашни театри, партии, КТВ, игри, дворот филмови, итн. 【АНТИ-НАВРЕМЕНО МАТЕРИЈАЛ】На проекција на екранот е направен од синтетички полиестер ткаенини, кои не избледуваат, жолта, деформирајте, и е навремено-бесплатен по виткање или компресија.Проекција на екранот е појасна и посветла отколку повеќето други проекција на екранот. 【ЛЕСНО ДА се ИНСТАЛИРА】На проекција на екранот нема виси дупки, без црни рабови, и е едноставен и лесен за инсталација.Тоа може да биде лесно да се залепи за ѕид/протезата со јажиња, загради, нокти, и двострано лента.На екранот може да се ширевте и инсталиран во неколку минути. 【ПО-ПРОДАЖБАТА на УСЛУГАТА】Нашата проекција завеса е подложен на строги квалитет.Ако имате било какви прашања во врска со производот, можете да не контактирате преку е-маил.Ако стоката ќе примите имате било какви проблеми со квалитетот, ние може да обезбеди вратите и размена на услуги.

Карактеристики на понудата

Слични понуди